logo

Prečo si vybrať USB kľúč ako reklamný predmet?

Prečo si vybrať USB kľúč ako reklamný predmet?

Firemné USB kľúče sú praktickým, moderným a najmä hodnotným reklamným darčekom, ktoré potešia ako vašich klientov či obchodným partnerov, tak vašich zamestnancov. Darujte reklamný predmet číslo 1, ktorý zaručene v smetnom koši neskončí!Prečo práve USB kľúče?

Okrem praktického využitia pre každého užívateľa USB kľúča, môžeme pred jeho darovaním nahrať dôležité informácie o vašej spoločnosti, ako napríklad katalóg produktov, cenníky, novinky, akcie, fotografie a pod. Firemné USB kľúče poskytujú veľký marketingový potenciál, nakoľko ide naozaj o predmet, ktorý človek využíva pravidelne, a teda má logo vašej firmy neustále na očiach a obdarovaný si takýto darček iste zapamätá. Vhodne zvolené USB kľúče môžete využiť ako milú pozornosť pre nových, resp. potenciálnych klientov alebo aj ako darček pre zamestnancov.

firemneusb.sk

Vyberte si ten pravý USB kľúč - možností je niekoľko

Naša ponuka poskytuje firemné USB kľúče rôznych materiálov, či už sú to kovové, plastové, silikónové alebo netradičné drevené, a takisto s kapacitami, napríklad 1 GB, 8 GB, obľúbené 16 GB, alebo pre náročnejších aj 256 GB. Všetko samozrejme ovplyvňuje vaša predstava a rozpočet. Dôležité je však pozerať sa na to, pre koho sú firemné USB kľúče určené. S výberom vám veľmi radi pomôžu naši obchodníci.

Navrhnite si vlastný tvar USB kľúča


Chcete usb v tvare kamiónika, drievka či vesmírnej lode? Žiaden problém! Navrhnite si vlastný tvar USB kľúča podľa vašich predstáv » 
Stačí jednoduchý nákres alebo fotka a my vám vyrobíme atypické USB kľúče na mieru! Takže pokiaľ ste si z našej ponuky nevybrali, nezúfajte, vymyslieť a zrealizovať sa dá čokoľvek :)

USB na mieru

Kovový, plastový, alebo drevený USB kľúč?

Každý reklamný predmet má svoju plochu kde je možné umiestniť potlač. Táto plocha môže byť rovná alebo aj zahnutá. Podstatné však je z akého materiálu sa skladá plocha na ktorú ideme tlačiť. Ďalším faktorom, ktorý vstupuje do výberu potlače, je čas. Myslíme tým obdobie za ktoré chceme, aby sa potlač na predmete uchovala.

Na plastové USB kľúče odporúčame tampónovú potlač, alebo plnofarebnú potlač. Na kovové USB kľúče je vhodnejšie použiť gravírovanie. Pre drevené USB kľúče je vhodné použiť vypalovanie laserom, alebo tampónovú potlač. Jednotlivé druhy potlačí, ich popis ako aj ukážky nájdete na tejto stránke ».

Neváhajte sa obrátiť na našich obchodníkov, ktorí vám pomôžu pri výbere vhodnej technológie potlače pre vybraný firemný USB kľúč.

Zdieľať: