logo

Prečo si vybrať USB kľúč ako reklamný predmet?

Prečo si vybrať USB kľúč ako reklamný predmet?

Firemné USB kľúče sú praktickým, moderným a najmä hodnotným reklamným darčekom, ktoré potešia ako vašich klientov či obchodným partnerov, tak vašich zamestnancov. Darujte reklamný predmet číslo 1, ktorý neskončí v smetnom koši!

Prečo práve USB kľúče?

Okrem praktického využitia pre každého užívateľa USB kľúča, môžeme pred jeho darovaním nahrať dôležité informácie o vašej spoločnosti, ako napríklad katalóg produktov, cenníky, novinky, akcie, fotografie a pod. Firemné USB kľúče poskytujú veľký marketingový potenciál, nakoľko ide naozaj o predmet, ktorý človek využíva pravidelne, a teda má logo vašej firmy neustále na očiach. Vhodne zvolené USB kľúče môžete využiť ako milú pozornosť pre nových, resp. potenciálnych klientov alebo aj ako darček pre zamestnancov.

firemneusb.sk

Vyberte si ten pravý USB kľúč - možností je niekoľko

Naša ponuka poskytuje firemné USB kľúče rôznych materiálov, či už sú to kovové, plastové, silikónové alebo netradičné drevené, a takisto s kapacitami, napríklad 1 GB, 8 GB, obľúbené 16 GB, alebo pre náročnejších aj 256 GB. Váš výber samozrejme ovplyvňuje vaša predstava a rozpočet. Dôležité je však pozerať sa na to, pre koho sú firemné USB kľúče určené.

Navrhnite si vlastný tvar USB kľúča

Tí, ktorí si nevyberú z našej bohatej ponuky tvarov, majú možnosť navrhnúť si vlastný tvar. Stačí jednoduchý nákres, alebo fotka a my Vám vyrobíme špeciálne USB kľúče podľa Vašich predstáv.

Ako vyberať reklamné predmety

Pri výbere reklamných predmetov záleží, pre koho sú určené. Medzi obľúbené patria písacie potreby, reklamný textil, doplnky do domácnosti, kalendáre a diáre. Naša ponuka je naozaj široká a dokáže si z nej vybrať naozaj každý. Ak sa neviete rozhodnúť, ktoré reklamné predmety by boli pre Vás vhodné, veľmi radi Vám poradíme na základe našich dlhoročných skúseností. 

Kovový, plastový, alebo drevený USB kľúč?

Pri výbere produktu je potrebné zvážiť, akou technológiou budeme daný produkt potláčať. Na plastové USB kľúče odporúčame tampónovú potlač, sieťotlač, alebo plnofarebnú potlač. Na kovové USB kľúče je vhodnejšie použiť gravírovanie. Pre drevené USB kľúče je vhodné použiť vypaľovanie laserom, tampónovú potlač, alebo sieťotlač. Kontaktujte našich obchodníkov ktorí vám ochotne pomôžu pri výbere vhodnej technológie potlače pre daný USB kľúč.

Prečo nakupovať práve u nás

CreoCom, s.r.o. Vám prináša profesionálny prístup, rýchle a seriózne jednanie. Dennodenne pracujeme na Vašich zákazkách, aby sme uspokojili aj tie najnáročnejšie predstavy. Reklamné predmety od spoločnosti CreoCom, s.r.o. sú zárukou maximálnej kvality.

Share This: