Vyhladavanie usbAko nájsť firemné USB kľúče, ktoré potrebujem? Poradíme vám.

Prvá možnosť

Vyhľadávať v rámci vyhľadávača umiestneného v pravom hornom rohu stránky, kde zadáte hľadaný výraz a zobrazia sa vám výsledky vyhľadávania.

Vyhľadávanie cez fulltext hľadanie

Napíšte do kolónky fulltext hľadanie váš požadovaný hľadaný tovar /netreba diakritiku/ – napríklad dáždnik. Ak nemáte ďalšie obmedzenia vyhľadávanie stlačte enter – vyhľadá vám všetky hľadané predmety dáždniky z našej ponuky.

Vyhľadávanie podľa názvu

Ak poznáte presný názov tovaru, treba ho napísať do kolónky názov tovaru a potvrdiť tlačidlom hľadaj, následne sa vám požadovaný tovar vyhľadá a zobrazí sa v spodnej časti stránky.

Vyhľadávanie podľa kódu tovaru

Ak poznáte presne objednávkové číslo tovaru, treba ho napísať do kolónky kód tovaru a potvrdiť tlačidlom hľadaj, následne sa vám požadovaný tovar vyhľadá a zobrazí sa v spodnej časti stránky.

Vyhľadávanie podľa zaradenia

  1. V prvom kroku môžete zadať dobu doručenia tovaru (24 resp. 48 hodín)
  2. V ďalšej kolónke je možné vybrať si tovar podľa konkrétnych katalógových kódov
  3. Vyhľadávať môžete aj podľa konkrétnej kategórie tovaru – napríklad kategória Kancelárske potreby, alebo si môžete určiť vybrané výrazy, podľa ktorých vám budú ponúknuté rôzne produkty.
  4. Ak máte stanovené, vyplňte farbu, materiál, cenu, ….. môžete vyplniť všetky, iba jednu alebo žiadnu kolónku v tabuľke rýchle hľadanie, následne potvrďte výber zelenou šípkou. Napríklad kategória Rozdávacie predmety a v tabuľke podľa vlastnosti - plast, modrá, následne potvrďte výber tlačidlom hľadaj

Pre spresnenie vyhľadávania:

  • Ak máte kritériá na cenu, vyplňte políčka Podľa ceny od do v EUR.
  • Ak máte kritériá na materiál, vyberte si z ponúkaného komboboxu materiálov.
  • Ak viete, akú farbu by mal mať hľadaný tovar, vyberte si z ponúkaného komboboxu farieb.