Partnerstvo  PONUKA PRE REKLAMNÉ AGENTÚRY - viac komfortu za rovnaké peniaze

Objednávajte si tovar z pohodlia svojej kancelárie formou online shopu, kde vidíte koncové aj Vaše nákupné ceny. My vám ho objednáme, potlačíme a dodáme priamo na Vami určené miesto (Vaše sídlo, klient, výstava, ...) a nezaplatíte o nič viac ako platíte doteraz. Vyhádajte si u nás podmienky :-)

Navyše vám ponúkame možnosť bezplatného vytvorenia vášho online shopu, prípadne neutrálneho shopu, ktorý budú môcť priamo navštevovať vaši klienti, a tým ušetríte čas vytváraním prezentácii formou kopírovania obrázkov, textov, cien a popisov do wordu, prípadne nosenia katalógov. U nás, pardón u vás na webe si klient vyberie tovar buď priamo, alebo podľa zvolených kritérií, ako napr. nákupná cena, farba alebo iné, vyplní si objednávku a odošle. Systém jeho objednávku zaregistruje ako vašu, objedná ju a pošle vám do mailu info so súpisom, čo si objednal. V prípade Vášho záujmu možnosť zmeniť ceny tovaru alebo potlače na vašom web shope podľa Vašich požiadaviek.

Takisto máte možnosť vytvárať vlastné výbery pre klienta, napr. klient chce perá od 0 – 3 EUR. V on-line shope zadáte vo fulltext vyhľadávaní pera a zadáte cenový rozsah. Softvér vyfiltruje všetky dostupné perá, vy si v zozname označíte iba tie, ktoré sa Vám páčia a tie pošlete priamo z online shopu klientovi vo forme webového linku s Vašimi kontaktnými údajmi, kde si klient môže pohodlne pozrieť tovar s cenou, fotkou a popisom. Už žiadna strata času a nervov pri vytváraní ponúk.

Doprava v rámci Bratislavy bezplatne, pre iné mestá pri väčších odberoch alebo celoročnej spolupráci takisto bezplatne.